Nettverksmedlemmer

I tillegg til de seks odontologiske kompetansesentrene er følgende institusjoner medlemmer av nettverket:

Styringsgruppen

Elwaleed Mustafa

Forskningsleder TkS
elwaleed.mustafa@tksor.no

Vibeke Hervik Bull

Forskningsleder Tk-Rog
vibeke.bull@throg.no

Astrid Jullumstrø Feuerherm

Forskningsleder TkMidt
astfe@tkmidt.no

Vibeke Ansteinsson

Forskningsleder TkØ
vibekean@ostfoldfk.no

Nils Oscarson

Forskningsleder TkNN
nils.oscarson@tromsfylke.no

Ellen Berggreen

Forskningsleder TkV-Hordaland
ellen.berggreen@hfk.no

Lene Hystad Hove

Førsteamanuensis UiO
l.h.hove@odont.uio.no

Gunhild V. Strand

Professor UiB
gunhild.strand@uib.no

Ragnhild Hellesø

Professor UiO
ragnhild.helleso@medisin.uio.no

Nettredaktør: Randi Sekkeseter og Lene Elisabeth Myhren

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) slik at vi kan yte deg bedre service. Informasjonskapslene blir hovedsakelig benyttet for trafikkmåling og optimalisering av tjenesten.
Du kan også lese mer om vår bruk av informasjonskapsler.